GENERAL FINAL CLASSIFICACIÓ EMBARCACIÓ FONDEJADA 2011
10/04/2011 05/06/2011 03/07/2011 16/07/2011 10/09/2011 23/10/2011 TOTAL PES TOTAL PUNTS
1ª PROVA 2ª PROVA 3ª PROVA 4ª PROVA 5ª PROVA 6ª PROVA
  CATEGORIA "A"
1 JORDI BIELSA NADAL 2.810 8 5.490 1 3.930 5 9740 3 2020 4 5300 1 29.290 22
2 PRINCIPI HEREU 5.690 1 5.140 2 7.350 2 5620 12 1320 7 4200 2 29.320 26
3 JOAN SEPULVEDA 2.890 6 4.830 3 5.360 3 12880 1 760 14 3690 3 30.410 30
4 VICTORIANO CORREA 5.220 3 4.780 5 2.520 10 11030 2 1790 5 2890 5 28.230 30
5 JAUME DASQUENS 5.380 2 3.860 8 9.820 1 6290 9 1190 9 1540 12 28.080 41
6 JOSEP R ESCLUSA 1.810 13 4.820 4 4.600 4 0 18 2620 1 2660 8 16.510 48
7 JOSEP FOLGADO 2.840 7 4.200 6 2.310 12 6580 8 1320 8 1610 11 18.860 52
8 EMILIANO TRIGUEROS 2.930 5 3.140 12 3.140 8 9520 4 0 18 2700 7 21.430 54
9 SALVADOR SEPULVEDA 0 19 3.300 11 3.780 7 8840 6 810 13 3160 4 19.890 60
10 CARLES MIRET 2.600 10 1.550 18 1.640 16 9290 5 2170 3 1720 10 18.970 62
11 FRANCISCO GONZALEZ 2.580 11 3.450 10 2.430 11 5390 13 910 11 2750 6 17.510 62
12 ANTONI ESCLUSA 1.290 17 4.160 7 3.910 6 0 18 2570 2 1270 15 13.200 65
13 ALBERT RIBAS 2.790 9 3.860 9 1.880 14 6240 10 0 16 2150 9 16.920 67
14 JOAN MIRET 2.130 12 3.040 13 1.780 15 6740 7 1680 6 480 18 15.850 71
15 NARCIS PRAT 3.980 4 2.650 14 1.510 17 6040 11 1060 10 1030 17 16.270 73
16 JOSEP ACOSTA 1.300 16 2.150 15 2.670 9 4940 14 120 15 1430 13 12.610 82
17 JOAN VILCHEZ 1.750 14 2.080 16 1.020 18 2890 16 840 12 1180 16 9.760 92
18 JOSE MARTINEZ 1.460 15 2.020 17 1.980 13 2920 15 0 18 1340 14 9.720 92
19 ANGEL SUREDA 580 18 0 19 0 19 0 18 0 18 0 19 580 111
20 ALBERT PAGUINA 0 19 0 19 0 19 0 18 0 18 0 19 0 112
PATROCINADORS:
CLUB NÀUTIC SANT FELIU DE GUÍXOLS
LLAR NAUTIC SL
ASSOCIACIÓ LLOP DE MAR
KIA MOTORS
PINTURES SALA COLOR
EL CAU DEL PESCADOR
TROFEIG PEÇA MÈS GROSSA: JOSEP R ESCLUSA     CANTARA 1,270 Grms. ANTONI ESCLUSA GALL 1.270 Grms
TROFEIG PEÇADA MÈS GROSSA: XAVIER PEREZ ROJO  13.210 Grms
GENERAL FINAL CLASSIFICACIÓ EMBARCACIÓ FONDEJADA 2011    
  CATEGORIA "B"
1 MARC GIRONÉS 2.340 2 3.660 2 2.710 3 8.730 2 940 4 2.330 4 20.710 17 XAVIER PEREZ            5.390   1
2 MIQUEL GIRONÉS 2.840 1 2.570 4 1.950 7 8.250 3 620 5 2.470 2 18.700 22 MARC GIRONES            3.660   2
3 XAVIER PEREZ ROJO 0 20 5.390 1 3.400 1 13.210 1 2.870 1 3.900 1 28.770 25 JUAN MN LEON            2.810   3
4 JOAQUIM RESTRUDIS 1.780 4 1.850 8 1.410 12 7.070 4 280 8 2.360 3 14.750 39 MIQUEL GIRONES            2.570   4
5 JOSEP RESTRUDIS 1.170 8 1.900 6 2.310 6 6.610 5 580 6 930 8 13.500 39 JOSEP PLAJA            1.980   5
6 JUAN MN LEON 820 13 2.810 3 2.980 2 6.280 6 1.640 3 0 20 14.530 47 JOSEP RESTRUDIS            1.900   6
7 JAUME MAYOL 1.140 9 1.850 8 1.810 9 4.240 11 2.300 2 860 9 12.200 48 JOAN SALA            1.900   7
8 JOAN SALA 450 16 1.900 7 1.440 11 4.280 10 390 7 1.510 5 9.970 56 JOAQUIM RESTRUDIS            1.850   8
9 SALVADOR CORDONET 1.890 3 1.440 10 1.050 18 5.460 9 280 9 700 10 10.820 59 JAUME MAYOL            1.850   8
10 JOSE PLAJA 1.590 5 1.980 5 1.120 16 2.210 17 0 20 1.320 6 8.220 69 SALVADOR CORDONET            1.440   10
11 JOSEP Mª MIR 1.060 10 930 14 2.460 4 3.600 12 0 14 0 20 8.050 74 RAFAEL GARCIA            1.220   11
12 PAU MAYOL 1.270 7 0 20 1.230 14 2.620 16 90 10 340 12 5.550 79 ENRIC MARTÍ            1.200   12
13 JOSEP MIR FERNANDEZ 940 11 720 15 1.310 13 5.880 8 0 14 0 20 8.850 81 ALFONS PELEGRIN            1.090   13
14 ALFONS PELEGRIN 920 12 1.090 13 0 20 0 20 0 14 970 7 2.980 86 JOSEP Mª MIR                930   14
15 ENRIC MARTÍ 760 14 1.200 12 680 21 3.160 14 0 14 680 11 6.480 86 JOSEP MIR FERNANDEZ                720   15
16 EUDALD PRAT 590 15 0 20 1.820 8 6.080 7 0 20 0 20 8.490 90
17 DESIRÉE FOLGADO 1.420 6 0 20 2.350 5 0 20 0 20 0 20 3.770 91
18 XAVIER DE BLAS 0 18 0 20 1.140 15 2.650 15 0 14 0 20 3.790 102
19 TONI ANGLES 0 19 0 20 850 20 3.520 13 0 14 0 20 4.370 106
20 RAFAEL GARCIA 0 20 1.220 11 870 19 0 20 0 20 0 20 2.090 110
21 JORDI BELTRAN 0 20 0 20 0 20 0 20 0 17 0 13 0 110
22 MARC COLL 0 20 0 20 1.600 10 0 20 0 20 0 21 1.600 111
23 DANIEL FONT 0 20 0 20 1.180 17 0 20 0 20 0 20 1.180 117
24 JOSEP SUREDA 160 17 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 160 117
26 NOEMI MARTINEZ 0 20 0 20 0 20 0 20 0 14 0 20 0 114
25 JORDI GENER 0 20 0 20 0 20 0 20 0 22 0 13 0 115
26 DAVID SEPULVEDA 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 120
27 ANTONIO SANTACRUZ 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 120
28 JOSEP RAMIONET 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 120
29 JAUME BARDIA 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 120
30 JOAN GATELL 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 120
31 JAUME MOTAS 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 120
32 JOAN BALAGUÉ 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 120
CLAS CATEGORIA "PROMESAS"
1 EUDALD PRAT MIR 1.870 1 1470 1 730 1 1860 1 0 2 0 3 5.930 9
2 JOSEP MIR 630 2 360 2 700 2 0 2 0 1 0 3 1.690 12
3 JORDI GENER 0 3 0 3 0 3 0 3 0 3 0 1 0 16
4                           0 0
                            0 0
                            0 0